fbpx

Металоконструкції

♦

ТОВ “ДП-УКРАЇНА” – надійний український постачальник послуг гарячого цинкування, виробництва багаторганних опор освітлення, дорожнього огородження бар’єрного типу та загальнопромислових металоконструкцій «під ключ». Потужний технологічний потенціал компанії, сучасна база обладнання, професіоналізм персоналу, безперервний розвиток і впровадження технічних інновацій – всі ці фактори гарантують нашим клієнтам ефективне та комфортне співробітництво.

ТОВ “ДП-УКРАЇНА”– Переможець Національної премії “Вибір Країни” 2021!

Ця нагорода для компанії означає підтвердження нашого лідерства й інноваційності. Ми раді, що наші переваги відзначили окремою нагородою. Це означає, що робота всіх підрозділів, якість сервісу, нові запуски проектів, допомога суспільству через програми корпоративної соціальної відповідльності тепер офіційно визнані найкращими у країні! Це стимул працювати ще більше й кожного дня ставати кращими для українців.

З повагою, Людмила ПЕТРОВА, – директор  ТОВ «ДП-Україна».

 

Для прорахунку вартості надішліть специфікацію та креслення (ескізи) виробів на електронну пошту info@gmt.net.ua. Ми прорахуємо терміни і ціну гарячого цинкування і направимо Вам комерційну пропозицію. Для отримання консультації зв’яжіться з нами: +38 (097) 011 49 11, +38 (093) 127 49 13, +38 (093) 190 37 47.

Виробництво, проєктування та монтаж металоконструкцій

Функціонування комплексу неможливе без надійних металоконструкцій, що забезпечують стійкість, довговічність та безпеку технологічного обладнання. В комплекс послуг компанії ТОВ «ДП-Україна» входить повний спектр робіт з виробництва та встановлення металоконструкцій: розкрій, зварювання, різання, складання, монтаж, ремонт, обслуговування. Ми працюємо з усіма видами металоконструкцій:

  • опори зв’язку – обов’язковий елемент при будівництві бездротових мереж – перш за все мобільного зв’язку;
  • елементи дорожньої інфраструктури;
  • норійні вишки – вертикальні металоконструкції для зміцнення несамонесучих норій;
  • транспортні галереї і мости – горизонтальні металоконструкції для установки транспортерів та з’єднання всіх вузлів комплексу;
  • інші види металоконструкцій: перевантажувальні станції, сервісні майданчики, станції прийому та вивантаження зерна.

Для виробництва металоконструкцій використовується сучасне обладнання – гільйотини, верстати плазмового різання, гідравлічні преси. Ми реалізуємо індивідуальний підхід до розробки конструктиву металоконструкцій залежно від умов експлуатації елеваторного комплексу.

Дізнатись ціну