fbpx

Безкаркасні арочні ангари

♦

ТОВ «ДП-Україна» є провідним українським виробником безкаркасних арочних ангарів – швидкомонтованих споруд для організації складів, торгових майданчиків, майстерень, цехів. Конструкції мають невелику вагу, легко встановлюються, добре витримують вітрові та снігові навантаження, утворюють герметичне укриття для товарів, продуктів, техніки. Безкаркасні ангари довговічні та універсальні, знаходять широке застосування у різних галузях, за потреби можуть бути легко масштабовані шляхом нарощування секцій. Наша компанія виготовляє арочні ангари на власному виробництві, забезпечує антикорозійний захист металу на потужній лінії цинкування, реалізує проекти будь-якої складності на всій території України. 

Конструкція безкаркасного арочного ангару

Ангар не має металокаркасу – балок, опор, колон. Основні експлуатаційні навантаження сприймає арочна конструкція з тонколистової профільованої сталі. Це знижує вагу ангару, робить його більш стійким до снігу і вітру, зменшує навантаження на фундамент. Монтаж виконується посекційно, секції з’єднуються між собою без механічного кріплення. За допомогою фальцювальної машини забезпечується повна герметичність з’єднань, завдяки чому ангар повністю захищений від протікання. 

Торцеві ділянки закриваються сталевими панелями з вікнами, дверима, воротами. Невелика вага тонколистової сталевої арки дозволяє встановлювати ангар без глибокого фундамента як тимчасову споруду, завдяки чому скорочується час на оформлення відповідних дозволів. Для створення оптимальних умов зберігання продукції і техніки ангар може бути оснащений вентиляційними каналами, системою опалення, осушувачами повітря. Безкаркасні ангари можуть бути виготовлені у холодному варіанті або з утепленням стандартними теплоізоляційними матеріалами. Перейдіть на сторінку зберігання зернових, щоб отримати повну інформацію про їх характеристики та можливості.

Дізнатись ціну

Де встановлюють безкаркасні арочні ангари

Ангари безкаркасного типу знаходять широке застосування у багатьох галузях:

  • сільське господарство – овочесховища, склади для зберігання зерна, сільгосппродукції, добрив та кормів, ангари для техніки, тваринницькі ферми;
  • торгівля і логістика – ринки, криті виставкові павільйони, склади, логістичні центри, оптові бази;
  • промисловість – виробничі цехи, ремонтні майстерні, склади сировини, матеріалів, техніки, інструменту, готової продукції;
  • обслуговування авто – автомийки, станції ТО, гаражі, стоянки.
Дізнатись ціну

Переваги безкаркасних арочних ангарів від “ДП-Україна”

Індивідуальне проектування. Кожен ангар має своє призначення та особливості застосування, тому ми будуємо безкаркасні споруди за індивідуальними проектами по ТЗ клієнта. Звернувшись до нас, ви можете обрати параметри під свої вимоги: ширину і висоту арки, довжину ангару, оснащеність додатковими конструктивними елементами і технологічним обладнанням, внутрішнє планування та зонування перегородками.

Антикорозійний захист металу на власній лінії цинкування. Для захисту ангару від корозії ми обробляємо метал методом гарячого цинкування шляхом занурення конструкцій у розплавлений цинк. На поверхні утворюється міцне захисне покриття, яке перешкоджає контакту металу з водою, киснем, хімікатами, ультрафіолетом та іншими кородуючиим факторами. Весь процес гарячого цинкування ми реалізуємо на власному виробництві, тому гарантуємо 100% контроль якості антикорозійного покриття.

Швидкий монтаж. Наша компанія виконує повний комплекс монтажних робіт – від влаштування фундамента до встановлення арочної конструкції. В середньому, для монтажу ангару площею 1000 квадратних метрів потрібно 7-10 днів. Роботу виконує монтажна бригада нашої компанії – висококваліфіковані спеціалісти з досвідом встановлення металоконструкцій різної складності. Немає обмежень за сезонністю робіт – безкаркасні ангари можна монтувати за будь-яких погодних умов.

Вигідна ціна покупки та обслуговування. Вартість виготовлення та будівництва безкаркасного ангару оптимізована завдяки невеликій матеріаломісткості та відсутності масивних металевих конструкцій. Собівартість зменшується за рахунок простого монтажу – роботи виконуються в стислі терміни за участю невеликої бригади монтажників без застосування важкої вантажної техніки. Економія також досягається в процесі експлуатації, адже безкаркасний ангар не потребує складного обслуговування, влаштування водостічної системи, оновлення антикорозійного покриття або частого профілактичного ремонту. Тому якщо ви бажаєте купити недорогий, але надійний металевий ангар – обирайте безкаркасний арочний варіант.

Дізнатись ціну

Замовити виготовлення і монтаж безкаркасних арочних ангарів

Наша компанія запрошує до співпраці виробничі підприємства, фермерські господарства, приватних підприємців, торгові, логістичні, транспортні компанії для будівництва безкаркасних арочних ангарів за новітніми технологіями. Наші послуги:

  • виготовлення безкаркасних ангарів “під ключ”;
  • гаряче цинкування металу для надійного антикорозійного захисту на власній цинкувальній лінії;
  • індивідуальне проектування, монтажні роботи;
  • технічне консультування з питань монтажу, встановлення та експлуатації арочних ангарів;
  • гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Для отримання консультації та формування комерційної пропозиції надішліть запит через форму на сайті або зв’яжіться з нами іншими способами: info@gmt.net.ua, 093 190 37 47, 093 127 49 13, 097 011 49 11. 

Дізнатись ціну