fbpx

Багатогранні опори освітлення

♦

Багатогранні опори освітлення
Сучасні багатогранні  опори освітлення від ТОВ “ДП-УКРАЇНА” – це продукція популярного стандарту, яка використовується у багатьох країнах світу. Надійність, довговічність, привабливий зовнішній вигляд та доступна ціна роблять ці опори відмінним рішенням для освітлення на вулицях міста чи села, на виробництві, у парку чи на шосе. Багатогранні опори користуються великим попитом в Україні який стабільно зростає.

Наше підприємство виробляє опори освітлення різних типів:

  • силові і несилові;
  • вуличні і паркові;
  • декоративні.

Переваги багатогранних опор
Якщо порівняти металеві опори багатогранної секції з іншими рішеннями, доступними на вітчизняному ринку, їх переваги очевидні. Серед позитивних сторін багатогранних металевих опор слід зазначити наступне:

  • Велика міцність. Ця особливість забезпечується конічною формою та ретельно розрахованим багатогранним перетином. Завдяки своїй конструкції опора здатна витримувати значні статичні та динамічні навантаження, включаючи сильний вітер.
  • Довговічність. ДП-Україна використовує тільки високоякісну сталь для виготовлення виробів. Конструкція оцинкована, що створює на її поверхні міцний шар кольорових металів, який захищає від корозії. Термін служби такої опори – до 50 років.
  • Легкий монтаж. Завдяки своїй невеликій вазі та жорсткості різні конічні опори легко збирати. Більше того, їх транспортування не викликає ні найменших труднощів.
  • Безпека. Конструкція багатогранної опори може протистояти сильним ударам. При сильному механічному впливі вона деформується, але не руйнується. Ця особливість дуже важлива при установці опор уздовж магістралей.

Оцинковуючи поверхню, опори не бояться не лише підвищеної вологості, але й агресивних речовин, які містяться в атмосфері великого міста чи великої компанії. Захисний шар не тільки захищає конструкцію від корозії, але і надає їй привабливий зовнішній вигляд.

Основою опори є фланець, через який опора кріпиться до анкерів. Це рішення забезпечує високу стабільність конструкції в найнесприятливіших ситуаціях.

Багатогранні металеві опори від компанії ТОВ “ДП-УКРАЇНА”
Наша компанія є відомим виробником виробів з оцинкованої сталі в Україні. Багатогранні опори виготовляються відповідно до суворих світових стандартів і рекомендуються для використання в будь-яких кліматичних умовах.

Наш завод оснащений найсучаснішим технологічним обладнанням. Зварювання конструкцій проводиться за допомогою автоматичної лінії, що виключає вплив людського фактору на якість шва.

Компанія має багаторівневу систему управління, яка контролює відповідність технології на всіх етапах виробництва. Для виготовлення опор використовується тільки високоякісна листова сталь, яку було отримано від перевірених постачальників в Україні та європейських країнах.

Якщо ви шукаєте, де придбати багатогранні опори освітлення, ТОВ “ДП-УКРАЇНА” пропонує просте і недороге рішення цієї проблеми. Продукція від виробника це вигідно та надійно, оскільки ми несемо відповідальність за якість будь-якої продукції, яку ми виробляємо, і ми даємо офіційну гарантію на нашу продукцію. Асортимент продукції нашої компанії дуже великий. Тож якщо вам потрібна допомога фахівця у виборі опор, зв’яжіться з нашими менеджерами, які детально ознайомлять вас з нашою продукцією.

 

Для прорахунку вартості надішліть специфікацію та креслення (ескізи) виробів на електронну пошту info@gmt.net.ua. Ми прорахуємо терміни і ціну гарячого цинкування і направимо Вам комерційну пропозицію. Для отримання консультації зв’яжіться з нами: +38 (097) 011 49 11, +38 (093) 127 49 13, +38 (093) 190 37 47.

Дізнатись ціну