fbpx

Вишки мобільного зв’язку

♦

ТОВ “ДП-УКРАЇНА” спеціалізується на виробництві та постачанні мобільних вишок зв’язку висотою до 90 метрів.

Ми маємо успішний досвід виконання великих серійних замовлень для підрядних організацій в Україні, які займаються встановленням вишок та щоголів мобільного зв’язку для національних мобільних операторів. Також ми виготовили та експортували значну кількість вишок GSM. Ми можемо виготовити будь-які металоконструкції вишок та щоголів мобільного зв’язку за Вашими кресленнями КМ чи КМД. Наші вишки виготовляються на промислових потужностях підприємства з щомісячною продуктивністю до 500 тон оцинкованих вишок мобільного зв’язку. Наше обладнання є сучасним, а наявність власної лінії гарячого оцинкування дозволяє нам виконувати антикорозійний захист металоконструкцій методом гарячого оцинкування в об’ємі до 4000 тон щомісячно.

 Наші мобільні вишки мають сертифікати відповідності УкрСЕПРО, а наша система управління якістю сертифікована згідно вимог ISO 9001:2015.

Якщо Ви бажаєте отримати прорахунок вартості вишок мобільного зв’язку, будь ласка, надішліть нам технічне завдання, і ми з радістю підготуємо для Вас комерційну пропозицію з урахуванням антикорозійної обробки гарячим цинком, комплектації оцинкованими метизами та упаковки.

Для прорахунку вартості надішліть специфікацію та креслення (ескізи) виробів на електронну пошту info@gmt.net.ua. Ми прорахуємо терміни і ціну гарячого цинкування і направимо Вам комерційну пропозицію. Для отримання консультації зв’яжіться з нами: +38 (097) 011 49 11, +38 (093) 127 49 13, +38 (093) 190 37 47.

БАГАТОГРАННІ ВЕЖІ МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ

ПРИЗНАЧЕННЯ

Опори зв’язку – основний елемент в організації покриття для мобільних операторів. Вони призначені для встановлення приймально-передавальних панельних і радіорелейних антен базових станцій стільникового зв’язку, ретрансляторів різного призначення, для забезпечення сталого покриття. Вежі дозволяють операторам мобільного зв’язку розміщувати базові станції серед будівель житлових масивів або, найчастіше, за межами міста. Це стало можливим завдяки мінімальним вимогам щодо землевідведення для встановлення багатогранних веж. Щогли (вежі) можуть бути виготовлені для будь-якого вітрового району.

ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ

Гранований конічний стовбур веж зв’язку виготовляється з листової сталі методом згинання з одним або двома поздовжніми зварними швами. Вежа складається з однієї або більше секцій, з верхнім фланцем, на який може встановлюватись майданчик для обслуговування устаткування, де можуть розташовуватися стійки для встановлення антен. Кількість секцій визначається висотою вежі, зручністю монтажу та транспортування. При проектуванні конструкції також є можливість передбачити різне навісне обладнання: сходи з огорожею, кронштейни для кріплення кабелів і т.п.

ПЕРЕВАГИ

Можливе розміщення будь-якої кількості спеціального обладнання;- Зручний доступ і регулювання приладів;- Вежі зручні в монтажі та експлуатації;- Не потрібно великого землевідведення під щоглу;- Естетичний зовнішній вигляд.

ФУНДАМЕНТ

Тип і розмір фундаменту визначається розрахунком в залежності від конструкції щогли, характеристик ґрунту та вітрового району експлуатації, типу та кількості встановленого обладнання.

ПОКРИТТЯ

Антикорозійний захист методом гарячого цинкування відповідає ДСТУ Б В.2.6-193:2013 і контролюється відповідно до міжнародного стандарту ISO 1461:2009 (що забезпечує антикорозійний захист виробу та відсутність експлуатаційних витрат не менше ніж 25 років). Даний вид покриття не є декоративним і носить суто функціональний характер.

Для прорахунку вартості надішліть специфікацію та креслення (ескізи) виробів на електронну пошту info@gmt.net.ua. Ми прорахуємо терміни і ціну гарячого цинкування і направимо Вам комерційну пропозицію. Для отримання консультації зв’яжіться з нами: +38 (097) 011 49 11, +38 (093) 127 49 13, +38 (093) 190 37 47.

Дізнатись ціну