fbpx

Дорожнє огородження

♦

ТОВ «ДП-УКРАЇНА» пропонує дорожні огородження металеві бар’єрного типу власного виробництва: 11ДО (дорожні односторонні) і 11ДД (дорожні двосторонні), а також 11МО (мостові односторонні) і 11МД (мостові двосторонні) згідно ГОСТ 26804-86. Дану продукцію виробляємо не тільки зі спеціалізованим (грунтованним або оцинкованим) антикорозійним покриттям, але і при необхідності ― без нього.

Наша компанія виготовляє дорожні огородження на сучасному обладнанні. Вся продукція, яку реалізує компанія ТОВ «ДП-УКРАЇНА», відповідає Євростандартам. Враховуючи потреби замовників, у нас також освоєно виробництво стійок дорожнього огородження на основі профілю “Сигма”, в тому числі і секцій дорожнього огородження профілів “А” і “В”, а також інших елементів.

У комплектацію таких огороджень можуть входити додаткові елементи. Зокрема, перильні огорожі, нестандартні кінцеві елементи, перехідні елементи секцій дорожнього огородження та ін. Ми готові запропонувати не тільки конструкції стандартного типу, а й «під замовлення» – згідно доданих креслень. Весь матеріал (метал), пропонований нашою компанією, ретельно контролюється, завдяки чому виключатися багато факторів ризику. З кожною партією продукції наше підприємство надає сертифікат якості.

 

Для прорахунку вартості надішліть специфікацію та креслення (ескізи) виробів на електронну пошту info@gmt.net.ua. Ми прорахуємо терміни і ціну гарячого цинкування і направимо Вам комерційну пропозицію. Для отримання консультації зв’яжіться з нами: +38 (097) 011 49 11, +38 (093) 127 49 13, +38 (093) 190 37 47.

Огородження дорожнє одностороннє металеве оцинковане бар'єрного типу 11ДО

Дорожні огородження 11ДО-1 – односторонні бар’єрні конструкції, які монтуються на автомобільних дорогах і трасах різного типу з метою запобігання різних дорожньо-транспортних пригод та зведення до мінімуму наслідків у разі їх виникнення.

Одним з ключових елементів 11ДО-1 є стійки, вертикальні елементи, за допомогою яких вони встановлюються в грунті. Важливою відмінністю подібних металоконструкцій від всіх інших, в тому числі від огорожі 11ДО-2, є крок їх стійок, тобто відстань, на якому вони розташовуються один від одного при монтажі. В даному випадку мова йде про відстань в 1 м.

Дана характеристика є важливим параметром, що визначає багато інших властивостей виробів. У подібних виробів він мінімальний, що означає, що вони можуть витримати великі навантаження: велика кількість вертикальних елементів, що фіксуються в грунті, збільшує надійність всієї системи і її стримуючу здатність. Конкретне значення сили, яке може компенсувати подібне огорожу, залежить від маркування.

При цьому збільшена кількість стійок і мінімальна відстань між ними впливає і на інші характеристики виробів: така особливість також сприяє збільшенню кількості використовуваного металопрофілю, а, значить, і у підсумку ваги металоконструкцій, їх собівартості і вартості їх логістики. Вироби з такими характеристиками часто задіюються на дорогах з максимальним трафіком руху, на магістралях, де існує ймовірність виникнення масових аварій, ДТП за участю вантажного і габаритного транспорту. На таких ділянках їх підвищена вартість і одночасно оптимальні показники і характеристики швидко виправдовують себе.

Дізнатись ціну

Огородження дорожнє двостороннє металеве оцинковане бар'єрного типу 11ДД

Огорожа 11ДД це двостороннє металеве огородження бар’єрного типу, яке встановлюється на осі дороги, тим самим розмежовуючи зустрічні смуги руху транспорту. При зіткненні з двостороннім огорожею металева конструкція гасить енергію удару і запобігає виїзд на зустрічну смугу руху. Огорожа 11ДД виготовляється відповідно до ГОСТ 26804-2012 і ГОСТ 33128-2014 і має обов’язкові сертифікати.

Для чого використовують двосторонні бар’єрні огорожі

Основне призначення огородження 11ДД цей поділ потоків зустрічного руху, що запобігає лобові зіткнення транспортних засобів. Статистика показала – встановлення двостороннього огородження кратно знижує аварійність. Крім того за рахунок двостороннього огорожі перекриваються повороти в невстановлених місцях.

Дізнатись ціну

Огорожа мостова металева бар'єрного типу 11МО

Мостове бар’єрне огородження 11МО це одностороннє металеве огороження мостової групи з утримуючою здатністю від 130 кДж до 500 кДж., для установки на мостових спорудах в межах тільки робочої ділянки, довжина якого включає в себе довжину мостової споруди і перехідних плит. Огородження 11МО встановлюють на кордонах габариту мостової споруди (тунелю).

Всі конструкції мостових огороджень обладнуються світловідбиваючими-катафотами КД, тип і кількість яких встановлюється діючими нормативами.

Конструкція бар’єрної огорожі 11МО захищена методом гарячого цинкування по ГОСТ 9.307-89 (ІСО 1461-89) – власна ванна цинкування, повний цикл виробництва.

Для уточнення ціни направте нам попереднє технічне завдання на пошту info@gmt.net.ua або зв’яжіться за номером +38 (093) 190 37 47.

Ми сформуємо комерційну пропозицію із зазначенням термінів і вартості реалізації проекту.

Дізнатись ціну

Мостове двостороннє бар'єрне огородження типу 11МД

11МД – Мостове двостороннє бар’єрну огороження з 2-хвильовою балкою. Вертикальні стійки огорожі виконані з двутавра. У нижній частині стійки присутній фланець для жорсткого кріплення до конструкції моста, за допомогою болтового з’єднання з цоколем (конструктивний елемент мостового огородження). Встановлюється на мостах, естакадах і служить для поділу зустрічних смуг руху транспортних засобів, зменшення засліплення фарами водіїв транспортних засобів, що рухаються по зустрічних напрямках, чим підвищує безпеку ділянок автодороги і створює комфорт для руху водіїв.

Дізнатись ціну