fbpx

GMT – офіційний представник іспанського виробника силосів Symaga Group

♦

Опубліковано: 22 Січня 2020

Група компаній GMT є офіційним представником компанії Symaga Group – міжнародної корпорації, яка займається проектуванням і виробництвом силосів. Сьогодні компанія Symaga, яка була заснована Альфонсом Гаррідо в 1985 році, поставляє свою продукцію в 140 країн світу.

За 35 років підприємство виросло з невеликої виробничої ділянки площею 200 квадратних метрів у міжнародну корпорацію. У 1992 році Symaga запустила експорт продукції в країни Європи, а в 1995 – обладнання завоювало ринок Південної Америки.

2004 рік став знаковим для компанії – в цей період виробництво було оснащено промисловими роботами. Великі ресурси були інвестовані в науково-дослідні та дослідно-конструкторські розробки . У 2010 році підприємство перейшло в режим повної автоматизації ліній.

За всю історію компанією Symaga Group реалізовано понад 8000 проектів, побудовано 35 мільйонів кубометрів сховищ. Колосальний досвід і безперервний розвиток дозволив компанії стати світовим лідером в галузі і компетентним постачальником промислових силосів нового покоління. Symaga орієнтується на довгострокову співпрацю, надає технічні рішення в реалізації масштабних проектів будь-якої складності, безперервно впроваджує інноваційні технології. Повний супровід – від проектування до післяпродажного технічного обслуговування – робить компанію Symaga незамінним партнером, який працює за високими стандартами і конкурентоспроможними цінами.

Обладнання для елеваторів виготовляється на автоматизованих лініях з програмним управлінням усіма операціями виробничого процесу. Завод оснащений роботизованими пристроями і верстатами з ЧПУ. Продуктивність, точність і технологічність такого обладнання дозволяє отримувати продукцію найвищої якості. Завдяки комплексній автоматизації та постійному впровадженню інновацій, компанія Symaga стала першим виробником силосів, який отримав сертифікат CE – цей документ підтверджує відповідність якості продукції вимогам Європейського Союзу.

Модифікації силосів Symaga – обладнання для елеваторів нового покоління

Важливі переваги силосів Symaga – довговічність і простота збірки. Подвоєний термін служби у порівнянні з іншими виробниками забезпечується використанням високоякісного сертифікованого матеріалу – хвилястої гальванізованої сталі з цинковим і цинково-магнієвим покриттям, що забезпечує високу корозійну стійкість силосів. Широкий діапазон показників місткості дозволяє використовувати їх для виробництв будь-яких масштабів. На складі Symaga постійно знаходиться більше 12 тисяч тонн оцинкованої сталі, за рахунок чого будь-яке замовлення може бути виконано у встановлені терміни.

Компанія GMT реалізує проекти будівництва елеваторів, оснащених інноваційними силосами Symaga наступних типів:

  • Силоси на бетонному фундаменті. Місткість – від 5 до 25000 м³. Покриття Z600 г/м² для циліндра та ZM310 г/м² для даху.
  • Силоси з нижньою металевою воронкою. Кути воронки – 45°, 60° и 66°. Місткість сховищ – від 5 до 2649 м³. Покриття Z600 г/м² для циліндра та ZM310 г/м² для даху.
  • Силоси масового розвантаження. Спеціальна конструкція сховищ об’ємом від 27 до 267 м³ дозволяє ефективно розвантажувати зерно у вантажні автомобілі та залізничні вагони. Покриття Z600 г/м² для циліндру та ZM250 г/м² для даху.
  • Фермерські силоси. Об’єм – від 4,77 до 85 м³. Поставляються у шести діаметрах: 1,8; 2,1; 2,55; 2,75; 3,2; 3,8 м. Кути конуса – 45°, 60°, 67°. Покриття цинкове Z600 г/м².

Технологічне оснащення силосів Symaga

Додаткові вузли. Опціонально силоси можуть бути оснащені системами контролю температури, засобами вимірювання ваги, детекторами рівня, зачисними шнеками. Для забезпечення оптимальних умов зберігання зерна формуються аераційні канали і перфорована підлога, встановлюються вентилятори та екстрактори повітря.

Аксесуари. Компанія Symaga виробляє повний спектр необхідних аксесуарів для будівництва, обслуговування та ремонту силосів. В асортимент входять поручні, галереї, перила, карнизи, сніготримачі, обмежувачі швидкості падіння зерна, внутрішня обшивка циліндрів, анкери, двері, елементи герметизації, колони і опори, платформи і обслуговуючі майданчики, всі види сходів тощо.

Група компаній GMT реалізує проекти будівництва силосів Symaga “під ключ”. У комплекс наших послуг входить: підбір обладнання для елеваторів відповідно до технічного завдання замовника, замовлення і поставка силосів безпосередньо від виробника, повний комплекс монтажних робіт, технічне обслуговування елеваторів. Для отримання детальної інформації про постачання силосів Symaga зв’яжіться з нами: +38 (096) 651 4727, +38 (098) 843 8575.