fbpx

Пасивація після гарячого цинкування – обов’язково!

♦

Опубліковано: 02 Лютого 2023

Пасивація металу після гарячого цинкування — це процес, який підвищує ефективність і довговічність оцинкованих металевих поверхонь. Гаряче цинкування – це процес, під час якого металеву поверхню покривають шаром цинку для підвищення її стійкості до корозії. Однак цинкове покриття іноді може забруднюватися під час процесу цинкування, що знижує його ефективність як бар’єру проти корозії. Пасивація металу після гарячого цинкування сприяє видаленню цих забруднень і підвищенню стійкості цинкового покриття до корозії.

Процес пасивації після гарячого цинкування зазвичай передбачає обробку оцинкованої поверхні хімічним розчином. Цей розчин видаляє забруднення з поверхні цинкового покриття, покращуючи його стійкість до корозії. Потім пасивовану поверхню промивають водою, щоб видалити будь-які залишки хімікатів.

Переваги пасивації металу після гарячого цинкування включають покращену стійкість до корозії, підвищену довговічність і подовжений термін служби оцинкованої металевої поверхні. Видаляючи забруднення та покращуючи ефективність цинкового покриття, пасивація допомагає продовжити термін служби металевого компонента та зменшити потребу в частому обслуговуванні та заміні.

Підсумовуючи, пасивація металу після гарячого цинкування є важливою, та необхідною  мірою для металевих виробів. Процес пасивації  має численні переваги, зокрема покращену стійкість до корозії, підвищену довговічність і подовжений термін служби металевих компонентів. Видаляючи забруднення та покращуючи ефективність цинкового покриття, пасивація допомагає забезпечити довговічність та ефективність оцинкованих металевих поверхонь.

Для прорахунку вартості надішліть специфікацію та креслення (ескізи) виробів на електронну пошту info@gmt.net.ua. Ми прорахуємо терміни та ціну гарячого цинкування та направимо Вам комерційну пропозицію. Для отримання консультації зв’яжіться з нами: +38 (097) 011 49 11, +38 (093) 127 49 13, +38 (093) 190 37 47.