fbpx

Автоматизація підлогового зерносховища

♦

Опубліковано: 22 Жовтня 2019

Підлогові склади – традиційні споруди для тривалого зберігання зерна насипом. Їх переваги – швидке зведення конструкцій, мінімальне травмування зерна за рахунок невеликої товщини зернового шару, надійність, довговічність, добра вентиляція. Приміщення може бути розділене на кілька відсіків для зберігання різних видів зерна. Але є ще один важливий плюс підлогових зерносховищ – можливість їх автоматизації. Процеси завантаження, вивантаження, переміщення, контролю параметрів зерна можуть регулюватися в автоматичному режимі. Такий підхід дозволяє підвищити загальну ефективність роботи комплексу і знизити витрати на оплату праці співробітників. Для управління складом потрібен тільки один оператор, а складні технологічні операції виконуються без застосування ручної праці.

Автоматичний контроль температурного режиму

Для виключення ризику самозаймання зерна склад оснащується системою термометрії. Гнучкі вимірювальні списи з цифровими датчиками дозволяють контролювати температуру зерна у всіх шарах насипу. Вимірювання проводиться в режимі реального часу, за рахунок чого оператор отримує достовірну інформацію про поточний стан зерна. Результати виводяться на монітор у вигляді таблиць або графіків. Доступ до архіву вимірювань дозволяє аналізувати динаміку процесу коливання температур.

Роботизований нівелювальник

Головний механізм автоматизованого підлогового зерносховища – нівелювальник, за допомогою якого зерно вирівнюється і переміщається в межах складу. Це обладнання розміщується на підвісних шляхах під стелею, кріпиться до металоконструкцій і рухається уздовж приміщення. Навантаження від нівелювальника сприймаються фермами, механізм має можливість переміщуватися уздовж довгої сторони складу і у вертикальному напрямку. Існує два типи роботизованих нівелювальників: шнекові і скребкові. Для зниження ризику травмування зерна робочі елементи покриваються футеровкою. Управління роботою нівелювальника здійснюється через переносний радіопульт.

Основне призначення нівелювальника – вирівнювання верхнього шару зерна. Ця операція дозволяє використовувати повний обсяг складу. Зерно завантажується в сховище зверху, в результаті утворюються конусоподібні насипи. Якщо їх не вирівняти, то утворюються порожнечі, ефективність роботи складу знижується. Не менш важлива функція нівелювальника – автоматизація переміщення зернового шару до місця розвантаження.

Безумовно, автоматизація підлогового зерносховища вимагає чималих фінансових витрат. Але практика показує, що підприємства, які обрали шлях впровадження інновацій, стають більш успішними, рентабельними і конкурентоспроможними. Результат такого підходу – висока продуктивність елеваторного комплексу, відсутність необґрунтованих втрат часу, зниження витрат на експлуатацію сховища, більш високу якість готового продукту. З усіх питань, які стосуються будівництва та автоматизації підлогових складів для зберігання зерна, ви можете звернутися до фахівців нашої компанії. Зателефонуйте за номером +38 (096) 651 47 27 та отримайте детальну професійну консультацію.