fbpx

З Днем МАТЕРІ!

♦

Опубліковано: 14 Травня 2023

Шановні українські матері, від усього серця вітаю вас зі святом, що є особливим для кожної з вас – Днем матері. Цей день присвячений вшануванню вашої невтомної любові, сили, відданості та незламної віри в краще майбутнє для ваших дітей та України.

Ваші руки ніжно торкаються наших душ, а ваші серця – джерело безмежної любові і тепла. Ви стали символом мужності та стійкості в ці непрості для нашої країни часи, обпалені війною, але з гарячим серцем та великою внутрішньою силою. Ви не зламалися під тяжкою ношею турбот, а навпаки, продемонстрували віру та героїзм, який став прикладом для нас усіх.

Кожна з вас здійснила подвиг заради своїх дітей, заради майбутнього України. Ваша відвага та самопожертва допомагають нам вірити в перемогу добра над злом, в силу духу нашого народу. Ваше надійне крило допомогло нашим дітям вирости мужніми, розумними та відповідальними громадянами.

Сьогодні ми віддаємо вам належну шану та вдячність за те, що ви вистояли, за те, що залишилися вірними собі, своїм дітям і нашій Україні. Нехай ваші обличчя будуть завжди осяяні посмішкою, а відрада і радість ваших дітей стануть вашим найбільшим даром.

Нехай ваші серця ніколи не знають болю та суму, а ваші родини будуть захищені від негараздів та бід. Нехай вам вистачає сил, мужності та віри для подальшої боротьби за благополуччя нашої країни та своїх дітей. Нехай ваші діти ростуть здоровими, щасливими та успішними, а їхні досягнення та радість стануть вашою найбільшою втіхою.

Сьогодні ми разом з вами молимось за мир і злагоду на нашій землі, бо лише разом, об’єднавшись в любові та вірі, ми можемо зміцнити нашу країну та забезпечити світле майбутнє для наших дітей. Нехай Бог благословить вас і ваші родини, даруючи силу, мудрість та стійкість у випробуваннях, що стоять перед нами.

Материнська любов – це незнищенне джерело сили, яке допомагає нам витримати всі буревії життя. Ваша підтримка, ваші молитви та віра в нас, ваші діти, дають нам крила та надихають на великі справи. Ви – наші вчителі, наші найкращі друзі, наша опора.

В цей святковий день хочемо висловити вам слова вдячності та любові, за те, що ви завжди з нами, незалежно від відстаней і обставин. Ви – справжні героїні нашого народу, і ми пишаємося тим, що можемо називати вас нашими матерями.

Нехай кожен день буде для вас святом, а ваші діти і онуки будуть вашою радістю та підтримкою в усіх ваших починаннях. Нехай ваші сім’ї процвітають, а ваші серця будуть завжди сповнені любов’ю, надією та радістю.

Зі святом, дорогі матері! Ми любимо вас і цінуємо ваші жертви та прагнення до кращого для нас та України.

І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть люде на землі.

Т.Г. Шевченко

З повагою,

Людмила ПЕТРОВА, – директор  ТОВ «ДП-Україна».