fbpx

Я — Батько. Я — Захисник.

♦

Опубліковано: 18 Червня 2023

 

Це привітання від дружини для тих батьків, які наразі боронять український народ від російських загарбників.

 

«Сьогодні, коли я дивлюся на тебе, я відчуваю неймовірну гордість та вдячність. Ти – один із тих справжніх батьків, які стоять на передовій, відстоюючи нашу Україну від російських загарбників. Твоя мужність і відвага – безсумнівні приклади справжнього героїзму. Тому що бути батьком — це означає мати серце більше неба!

На відміну від тих, хто втік з країни, я не можу не відчувати глибокої поваги до твоєї рішучості. Ти не обрав легкого шляху, не ховався по погребах, переляканий перед викликами часу. Натомість, ти обрав стати єдиним, міцним стовпом підтримки для нас, для своєї сім’ї та для країни, яку любиш так сильно.

Твої дії є істинною відповіддю на виклик, який кинула перед нами війна. Ти довів, що бути батьком – це не просто посада, але велика відповідальність і почесне покликання. Ти захищаєш нас, твою родину, свою країну, незважаючи на труднощі і небезпеку.

Коли деякі інші батьки вирішили сховатися від війни, ти вийшов на передову. Твої дії показують, що ти – справжній чоловік, готовий битися за свою сім’ю, для того, щоб забезпечити їм безпечне майбутнє. Твоя мужність і сила характеру вразили мене, і надихають кожен день.

Дякую тобі, мій коханий, за твою жертовність і відданість. Ти втілюєш образ українського батька, захисника, воїна. Твоє рішуче обличчя і загартовані руки є символами твоєї внутрішньої сили та непохитної віри в перемогу.

Ти справжній герой нашої родини, і твоя любов до нас зворушує моє серце. Ти вчиш наших дітей цінностям, пов’язаним з нашою культурою, історією та традиціями, і я дуже вдячна за це. Кожен день, коли дивлюся на тебе, я бачу справжнйого чоловіка, який здатний на самопожертву, щоб захистити тих, кого кохає. Твоя праця та самовідданість залишають безмежний слід в моєму серці.

Ти – не тільки батько наших дітей, але й приклад, за яким ми всі слідуємо. Ти вчиш нашу родину цінностям мужності, справедливості та патріотизму. Твоя присутність робить нашу родину сильнішою та щасливішою.

Навіть у важкі моменти, коли ми не можемо бути разом, твоя присутність в моємуі серці допомагає пережити цей складний період. Я вдячна тобі за твою любов і підтримку, які завжди з нами.

Ми разом переживаємо цю війну – я віддано підтримую тебе. Дякую тобі, мій любий, за твою непохитну вірність, за твою сміливість і рішучість. Нехай Бог береже тебе, і всіх наших захисників.

Люблю тебе назавжди і вічно,

Твоя дружина і мати наших дітей.”

 

З повагою,

Людмила ПЕТРОВА, – дочка, дружина, мати… та директор  ТОВ «ДП-Україна».