fbpx

ТОВ “ДП-УКРАЇНА” Переможець Національної Премії “Вибір Країни” 2021!

♦

Опубліковано: 13 Січня 2022

Команда ТОВ «ДП-Україна», щиро радіє, що заслужила визнання серед Замовників наших послуг, та заслужила довіру на ринку. За цією перемогою стоїть багаторічний досвід, наполегливість, прагнення до ідеалу, та надійні Партнери. Для ТОВ «ДП-Україна» – перемога в рейтингу такого рівня – це неочікувана і, водночас, дуже приємна новина. Компанія пишається працею, яку робить її команда. Ця нагорода лише мотивує кожного з працівників на кращу роботу.

Для компанії отримання відзнаки «Вибір Країни» 2021 року означає відповідність високим критеріям і вимогам Замовників, які обирають ТОВ «ДП-Україна» як надійного партнера, постачальника металоконструкцій, зерносушарного обладнання, опор освітлення, дорожнього огородження, послуг монтажу, проектування, та гарячого цинкування.

Всі ми з гордістю прийняли новину про вручення нам почесної нагороди «Вибір Країни» 2021 року. Це мотивує нас на ще більш плідну працю для того, щоб твердо устаткуватись як лідер українського ринку виробництва металоконструкцій, у створені комплексних рішень для аграрного сектору, дорожньо-транспортної індустрії, проектування, та гарячого цинкування. Ми твердо дотримуємось обраного вектору розвитку, орієнтуємось на інновації, постійно вдосконалюємо підприємство та виробництво, підвищуємо рівень компетентності співробітників, контролюємо якість продукції, підвищуємо довіру Клієнтів і Партнерів.

Ми дуже пишаємося роботою, виконаною для отримання нагороди, і самою нагородою теж!  Це ознака нашої сумлінної праці та натхнення для продовження вдосконалення компанії, та підтвердження того, що усі зусилля не даремні.

Нам є куди прямувати далі. Наша «робоча родина» радіє один за одного, тому що кожен зробив вклад у цю нагороду. Все, що ми робимо – це все для наших Клієнтів та Партнерів, а вони віддячують нам тим, що обирають ТОВ «ДП-Україна» в якості постачальника зерносушарного обладнання, металоконструкцій та послуг гарячого цинкування.

Команда ТОВ «ДП-Україна» сприйняла винагороду, як своєрідне визнання наших старань та зусиль на вітчизняному ринку.

«Вибір Країни» – тепер це тільки вперед, бути ще кращими!

З повагою, Людмила ПЕТРОВА, – директор  ТОВ «ДП-Україна».