fbpx

Переваги гарячого цинкування.

♦

Опубліковано: 30 Січня 2023

Гаряче цинкування має кілька основних переваг перед іншими методами захисту металу:

 1. Довговічність: гаряче цинкування створює товсте захисне цинкове покриття, яке може служити десятиліттями навіть у суворих умовах.
 2. Низький рівень обслуговування: після гарячого цинкування сталь не потребує додаткового обслуговування.
 3. Рентабельність: гаряче цинкування є відносно недорогим і економічно ефективним у порівнянні з іншими формами захисту від корозії, такими як фарбування або порошкове покриття.
 4. Екологічність: гаряче цинкування – це чистий процес, який створює мінімальну кількість відходів і викидів.
 5. Універсальність: гаряче цинкування можна використовувати для широкого спектру виробів із сталі, включаючи конструкційну сталь, листовий метал і вироби з дроту.
 6. Естетика: гаряче цинкування створює гладке сріблясто-сіре покриття, яке може покращити зовнішній вигляд захищеного виробу.
 7. Захист: гаряче цинкування захищає сталь від іржі та корозії, забезпечуючи тривалий термін служби.
 8. Сумісність: гаряче цинкування сумісно з іншими формами захисту від корозії, такими як фарба або порошкове покриття, яке можна наносити поверх цинкового покриття для додаткової довговічності та естетичної привабливості.
 9. Доведена ефективність: гаряче цинкування використовується вже більше 250 років і доведено як ефективний метод захисту сталі від корозії.
 10. Переробка: гарячеоцинкована сталь підлягає переробці та може використовуватися у виробництві нових сталевих виробів, що робить її екологічно чистим варіантом.
 11. Підвищення безпеки: гаряче цинкування підвищує безпеку, запобігаючи корозії, яка може призвести до того, що метал стане слабким, крихким і зруйнується. При передачі та розподілі електроенергії цинкове покриття діє як бар’єр для електричного струму, зменшуючи ризик збоїв, спричинених корозією, і покращуючи загальну продуктивність і безпеку обладнання.

Таким чином, гаряче цинкування пропонує ряд переваг, які роблять його привабливим варіантом для захисту сталі від корозії. Його довговічність, низькі витрати на обслуговування, економічність і екологічність є одними з багатьох переваг, які він пропонує.

Для прорахунку вартості надішліть специфікацію та креслення (ескізи) виробів на електронну пошту info@gmt.net.ua. Ми прорахуємо терміни та ціну гарячого цинкування та направимо Вам комерційну пропозицію. Для отримання консультації зв’яжіться з нами: +38 (097) 011 49 11, +38 (093) 127 49 13, +38 (096) 651 47 27.