fbpx

Мобільні американські зерносушарки

♦

Опубліковано: 01 Січня 2022

ТОВ «ДП Україна » пропонує до розгляду мобільні зернові сушарки компанії GT, які виробляють в Сполучених Штатах Америки та є 100% американським продуктом з високою якістю та надійністю. GT Mfg. виробляє високоякісні зерносушарки з 1953 року і являється постачальником в 87 країнах на 6 різних континентах. Компанія ТОВ «ДП Україна» стала частиною родини яку знають у світі як лідера  у сфері зерносушарок. ТОВ «ДП Україна» продає запчастини до сучасних зерносушарок, та надає якісний сервіс, послуги , завдяки яким ви не турбуєтесь про те, що ваше обладнання не буде працювати в сезон. Що це за сушарки з іншого континенту.

Мобільні зерносушарки GT циклічної дії, які призначені для сушіння всіх видів зернових, зернобобових та олійних культур. Циклічність роботи дозволяє знімати необхідний відсоток вологості і отримувати високоякісне зерно. Одному циклу відповідає 4-х фазний процес: завантаження, сушіння, охолодження, вивантаження. Ці процеси не потребують розробки документації та установки фундаментів під обладнання.

Нижнє завантаження і верхнє розвантаження не потребує встановлення додаткових транспортерів та норій.

Центральний шнек зі змінним кроком для забезпечення рівномірного навантаження на механізми приводу.

Захист зерна від загоряння за допомогою системи офсетного горіння палива і відсутності факельного горіння.

Основні елементи (сушильна камера, зовнішній циліндр), елементи несучої конструкції виготовлені з анодованої оцинкованої сталі.

Продуктивність зерносушарок від 50 до 300 т / добу. Перфорація сит в зерносушарках діаметром 3,0 2,5, 1,5 і 1 мм. Що дозволяє сушити різні зернові культури. Паливо зерносушарок: дизель, газ метан, газ пропан-бутан. З цього можна прорахувати собівартість послуг по сушці.

Додаткове обладнання: привід від електричної мережі, система аспірації (дозволяє знизити запиленість і видаляє легкі домішки в процесі сушіння), вбудований вологомір, автоматична система центрального змащення і багато іншого.

Широкий набір опцій зерносушарок дозволяє підібрати комплектацію, що найбільшою мірою відповідає запитам клієнтів ТОВ «ДП Україна».

 

Які переваги мобільних сушарок GT:

Ціна – при однаковій продуктивності – буде менша, ніж у стаціонарній, тому що для монтажу стаціонарної сушарки з нуля, знадобляться дорогі будівельні роботи (котлован, бетонування) та додаткове встановлення зернотранспортного обладнання – завальної ями або траншеї, норій завантаження і вивантаження.

Витрата палива – в мобільних сушарках GT циклічного принципу роботи буде на 15-20% нижче, ніж в стаціонарних сушарках потокового дії.

Циклічний принцип дії:

 • На етапі завантаження нижній завантажувальний лоток з’єднаний з центральним шнеком для подачі вологого зерна в сушарку. Центральний шнек передає завантажене зерно в бортові відсіки – прошарок між внутрішнім і зовнішнім циліндром.
 • Форсунка попередньо прогріває повітря, що подається у внутрішній циліндр, який при виході з циліндра вдувається в продукт, з більш високою температурою, щоб знизити вологість. На цьому етапі центральний шнек продовжує рухатися, ще раз проганяючи продукт в сушарці, щоб, таким чином, забезпечити рівномірне висушування.
 • Висушування закінчується згідно часу і температури для конкретного виду продукту, потім починається охолодження. На цьому етапі форсунка вимикається, а вентилятор працює, таким чином, знижується температура висушеного продукту.
 • Вивантаження продукту йде через верх, через торцеву частину, з’єднану з центральним шнеком, спрямовану в одну з двох сторін.

Тип приводу:

 • Сушарка, що працює від валу відбору потужності трактора – електроенергія для приводу сушарки виробляється за рахунок ВВП трактора через карданний вал. У сушарку вбудований електричний генератор потужності, який подає живлення на панель управління і пальник.
 • Сушарка, що працює від одного електродвигуна – в даній комплектації сушарка працює від електродвигуна (можливий подвійний привід ВВП + ЕД).

Переваги конструкції:

 • Всі шнеки зі змінним кроком і підсилюючим напиленням – для забезпечення однакової напруги на зерно та відсутності травмування (актуально для насіннєвого матеріалу), а підсилююче напилення дозволяє забезпечити функціонування навіть в екстремальних умовах, коли виконується обробка забрудненого продукту або з підвищеною вологістю, а також дає можливість продовжити термін служби шнека;
 • Офсетний пальник не створює факельного горіння, що особливо важливо при сушіння соняшника.
 • Сітки і критично важливі компоненти машини виконані з оцинкованої сталі.
 • Посилена рама промислового зразка – гарантує безпеку переміщення машини навіть по пересіченій місцевості.
 • Сушарки обладнуються оригінальними пальниками промислового зразка, що гарантує високі експлуатаційні характеристики і сервіс світового рівня.
 • Система аспірації – для видалення легких домішок під час сушіння (опціонально);
 • Дах для захисту від дощу (опціонально;