fbpx

Компанія GMT взяла участь у виставці AGROCOMPLEX 2019

♦

Опубліковано: 07 Листопада 2019

31 жовтня 2019 року компанія Grain Modern Technologies взяла участь у Міжнародній виставці ефективних рішень для аграрного бізнесу «АгроКомплекс». Масштабний експозиційний майданчик організований для презентації передових досягнень у агропромисловій галузі.

У 2019 році у виставці взяли участь понад 450 компаній з 15 країн світу. Експозиційний майданчик відвідали понад 18000 осіб. «АгроКомплекс» задає вектор прогресивного розвитку українського агробізнесу.

Подібні заходи приносять безцінний досвід українським виробникам і сприяють підвищенню їх конкурентоспроможності на світовому ринку.

На стенді Grain Modern Technologies була представлена інформація про продукцію, послуги, інноваційні розробки компанії. Ми обмінялися досвідом з представниками провідних підприємств України та зарубіжжя, презентували власні рішення, отримали масу корисної інформації про тренди галузі, налагодили контакти із зарубіжними компаніями для подальшої плідної співпраці.

Обмін досвідом з підприємствами міжнародного рівня допомагає нам, як провідному національному виробнику, безперервно підвищувати рівень сервісу, охоплювати нові ринки, пропонувати клієнтам ще більше інноваційних продуктів та прогресивних технологій.