fbpx

Гаряче цинкування метизів

♦

Опубліковано: 18 Березня 2023

Гаряче цинкування це один із найнадійніших і найекономічніших способів антикорозійного захисту металоконструкцій.

При цьому відомо, що для гарячеоцинкованих конструкцій досі застосовують електрогальванічно оцинковане кріплення, незважаючи на те, що ГОСТ 34-29-566 ще від 1974 року говорить про необхідність застосування гарячеоцинкованих метизів.

У разі спільного використання гарячеоцинкованих деталей разом із гальванікою, гальванічне покриття буде інтенсивно руйнуватися. Це особливо важливо під час монтажу конструкцій, вимоги до надійності яких завжди високі.

Захист гарячим цинкуванням проводиться для виробів, виготовлених з низьковуглецевих сталей, сталей звичайної якості і конструкційних сталей, зокрема підвищеної міцності. Фізико-хімічні властивості цинку забезпечують весь комплекс властивостей захисного покриття.

Використання гарячеоцинкованого кріплення дає змогу значно збільшити довговічність з’єднання.

Гарячеоцинковані метизи мають у 5-7 разів більшу корозійностійкість порівняно з електрооцинкованими, і наближаються за довговічністю до нержавіючої сталі.

Спектр сфер застосування гарячеоцинкованих метизів: міська інфраструктура, сільське господарство, транспорт і дорожнє будівництво, промислове будівництво, нафтова промисловість тощо.

 

Для розрахунку вартості надішліть специфікацію та креслення (ескізи) виробів на електронну пошту info@gmt.net.ua. Ми прорахуємо терміни та ціну гарячого цинкування та направимо Вам комерційну пропозицію. Для отримання консультації зв’яжіться з нами: +38 (097) 011 49 11, +38 (093) 127 49 13, +38 (093) 190 37 47.