fbpx

Гаряче цинкування мамонта

♦

Опубліковано: 20 Березня 2023

Пам’ятник давно вимерлому, але не забутому ссавцю. Скульптура величезного дорослого мамонта з оцинкованих гнутих труб, що сягає понад 4 метри заввишки і 6 метрів завдовжки та важить п’ять тонн, – це справді видовище, на яке варто подивитися.

Натхнення для гарячого цинкування цього витвору мистецтва з’явилося після того, як були знайдені кістки та зуби вимерлого колумбійського мамонта.

Згодом, двом дизайнерам було доручено спроектувати, виготовити і встановити скульптуру в мальовничому місці неподалік від початкового місця знахідки. Концепція та процес виготовлення пройшли кілька ітерацій, перш ніж зупинилися на конструкції з оцинкованих гарячим методом гнутих труб.

Гаряче цинкування мамонта було абсолютною необхідністю для захисту сталі від корозії через суворий помірний клімат місцевості. Внесок гарячого цинкування в цей проект був не тільки значним, але й вирішальним. Залучення спеціалістів заводу гарячого цинкування почалося на початковій стадії розробки концепції проекту з детальних інструкцій щодо правильного розміщення вентиляційних і дренажних отворів, які були критично важливими через безперервну конструкцію з гнутої труби.

Масивний металевий мамонт, був розібраний на чотири секції, щоб вмістити в ванну гарячого цинкування.  Для забезпечення безпечного та успішного процесу гарячого цинкування в трубах було просвердлено понад 1000 отворів. Після цинкування мамонт був знову зібраний, завантажений на спеціальний низькорамний причіп і до місця встановлення.

Скульптура Лупе Гранде була створена для того, щоб ніхто не забув цих ніжних велетнів, які блукали північноамериканською територією багато тисячоліть тому. Ми пишаємося тим, що гаряче цинкування відіграло важливу роль у створенні цієї чудової данини цим дивовижним тваринам, данини, яка завдяки магії гарячого цинкування сміливо протистоятиме суворому впливу часу та стихійних явищ.

Для розрахунку вартості надішліть специфікацію та креслення (ескізи) виробів на електронну пошту info@gmt.net.ua. Ми прорахуємо терміни та ціну гарячого цинкування та направимо Вам комерційну пропозицію. Для отримання консультації зв’яжіться з нами: +38 (097) 011 49 11, +38 (093) 127 49 13, +38 (093) 190 37 47.