fbpx

ГАРЯЧЕ ЦИНКУВАННЯ ЛЕГЕНД MCFC

♦

Опубліковано: 24 Квітня 2023

Будь-який футбольний вболівальник знає, що Манчестер, Англія, є домівкою для двох найкращих команд світу. Футбольний клуб “Манчестер Сіті” та “Манчестер Юнайтед”. Обидві команди прославили легендарні гравці, які ніколи не будуть забуті.

У вересні 2021 року MCFC відкрив дві неймовірні статуї, створені як вічна данина пам’яті Вінсенту Компані та Давиду Сілві, які нещодавно пішли на пенсію. З 25 національними титулами та 796 виступами за команду протягом 12 років, ці двоє гравців є одними з найкращих, хто коли-небудь носив футболку Небесно-блакитних.

MCFC дуже активно працює з громадськістю, і протягом усього процесу замовлення проводилися консультації з вболівальниками. Більшість спортивних клубів замовляють художникам традиційні скульптури з литої бронзи, але у MCFC були інші плани. Коли клуб натрапив на роботи всесвітньо відомого скульптора Енді Скотта, вони зрозуміли, що це саме той стиль, який вони шукали. Його унікальна техніка скульптури з використанням гарячого цинкування сталі ідеально пасувала до індустріальної спадщини міста та гордого коріння клубу.

Гаряче цинкування вже понад 25 років є улюбленим методом обробки для скульптора Енді Скотта. Воно неодноразово доводило, що є надійним і довговічним покриттям для його творінь.

Гаряче цинкування є економічно ефективним і не потребує обслуговування, що робить його привабливим для клієнта. Покриття гарячим цинком в заводських умовах має гарний зовнішній вигляд, що робить його привабливим для використання в декоративних та архітектурних рішеннях.

Встановлені на стадіоні “Етіхад”, скульптури слугують видимим нагадуванням про роль Компані та Сілви у створенні найбільш титулованої епохи в 127-річній історії клубу.

Для розрахунку вартості надішліть специфікацію та креслення (ескізи) виробів на електронну пошту info@gmt.net.ua. Ми прорахуємо терміни та ціну гарячого цинкування і направимо Вам комерційну пропозицію. Для отримання консультації зв’яжіться з нами: +38 (097) 011 49 11, +38 (093) 127 49 13, +38 (093) 190 37 47.