fbpx

Гаряче цинкування арматури

♦

Опубліковано: 15 Березня 2023

Ремонт корозійних пошкоджень залізобетонних конструкцій коштує мільйони доларів на рік. Основною причиною є корозія арматури, що спричиняє, розтріскуванню і відшаруванню бетонних конструкцій. Корозія арматури призводить до дорогих ремонтів, постійного обслуговування і, зрештою, до структурних дефектів у бетоні.

З точки зору ефективності та економічності, для захисту арматури від корозії можна також використовувати гаряче цинкування, яке часто використовується для захисту металоконструкцій, що піддаються впливу корозії. Бетон є пористим матеріалом, корозійні елементи з атмосфери проникають в нього і з часом досягають арматури, і незахищена арматура піддається корозії. Арматура з цинковим покриттям здатна протистояти цим суворим умовам, не завдаючи шкоди бетону.

Для прорахунку вартості надішліть специфікацію та креслення (ескізи) виробів на електронну пошту info@gmt.net.ua. Ми прорахуємо терміни та ціну гарячого цинкування та направимо Вам комерційну пропозицію. Для отримання консультації зв’яжіться з нами: +38 (097) 011 49 11, +38 (093) 127 49 13, +38 (093) 190 37 47.