fbpx

День Конституції України

♦

Опубліковано: 28 Червня 2023

27 років минуло з моменту прийняття нашої Конституції, яка була записана в 1996 році. Слова, втілені в ній, перестали бути просто історичними фразами – вони стали реальними і нагальними для українського народу. Ці слова висловлюють право на життя та свободу, гідність і честь, а також цінність нашої землі. Зараз нікому в Україні не потрібно пояснювати значення слова “суверенна”.

Ні один українець більше не сприймає закріплені в Конституції права та свободи як щось надане нам зверху. Вони сьогодні здобуваються важкою боротьбою, через самопожертву та навіть жертви життя.

На сьогоднішній день Україна стоїть на захисті основних принципів своєї Конституції від ворожого вторгнення. Збройні сили української держави безперервно вистоюють проти російських окупантів, захищаючи наш суверенітет, територіальну цілісність та недоторканість Батьківщини.

Весь український народ виявляє незламну відданість та стійкість у важкій боротьбі за свої конституційні права та свободи. Ми маємо правду на нашому боці.

Наша країна – Україна. Вона є суверенною, незалежною, демократичною та правовою. Це було, є і завжди буде так. Слава Україні! 🇺🇦

З повагою,

Людмила ПЕТРОВА, директор  ТОВ «ДП-Україна».