fbpx

День Державного Прапора України

♦

Опубліковано: 23 Серпня 2023

Державний прапор.

Символ нашої української ідентичності. Уособлення незламності, хоробрості та доблесті народу, який бореться за волю та свободу. Під синьо-жовтим стягом наші воїни сьогодні – у важких боях проти російських загарбників. Аби наші діти та внуки мали мирне майбутнє.

Державний Прапор України став символом боротьби з тиранією та тероризмом для всього світу й назавжди є і буде одним із символів нашої державності. Прапор незламності, свободи та відваги неодмінно повернеться на всі українські території й майорітиме в просторі перемоги, свободи та демократії.

Над Донецьком, Луганськом, Сімферополем, Бердянськом, Маріуполем та всіма містами, звідки буде вибито ворога. Цінність нашого національного символу зростає щодня. Шануймо прапор та всіх, хто під ним боронить Україну!

Синьо-жовте полотнище майоріє над нами у моменти тріумфу та смутку. Розгорніть сьогодні свій прапор і піднесіть його на знак незламності та віри у власні сили. Допоки ми живі, над Україною ніколи не підніметься прапор інших кольорів. Ніколи не визнаємо чужих кольорів на своїй землі та завжди захищатимемо свій синьо-жовтий стяг.

Прапор України – це життя!

Це це особливо відчуваєш, коли приїжджаєш в Донецьку область, і з острахом в’їжджаєш в село чи на блокпост, шукаючи очима прапор… Який він там? Жовтоблакитний? Хух… Значить будемо жити.

Військові, які ведуть бої, коли бачать техніку чи бійців… Що там за нашивки, позначки? Жовтоблакитні? Значить будемо жити… Полонені… Для них – це одна єдина мрія!

Дякую усім захисникам та захисницям, що зберегли український прапор у найскладніші часи і продовжуєте наближати той день, коли жовто-блакитні кольори замайорять над всіма визволеними українськими містами та селами!

З Днем Прапора, Українці, Друзі, Побратими!

Слава Українському прапору! Слава Україні!

Будемо жити!

 

З повагою,
Людмила ПЕТРОВА, директор  ТОВ «ДП-Україна».