fbpx

Цинкування – життєвий досвід наступному поколінню.

♦

Опубліковано: 14 Березня 2023

Унікальний витвір мистецтва, який передає ідею того, що означає для громади будинок для людей похилого віку, який виготовлено зі сталі та скла. Скульптура являє собою подобу пари, яка тримає дитину над головою, а дитина тримає три повітряні кульки.

Прекрасна скульптура поєднує значущі образи часу: минуле, теперішнє і майбутнє. Основна ідея цього витвору мистецтва –  дорослі передають свій життєвий досвід наступному поколінню, яке стикається з викликами майбутнього. Візіонерська скульптура була створена, щоб витримати виклики часу, а гаряче цинкування забезпечує чудовий захист від корозії, та гарантує, що нею милуватимуться наступні покоління.

Працюючи в тісному співробітництві з заводом цинкування, скульптор спроектував деталі скульптури з внутрішньою підтримкою та точками підйому для обробки під час процесу гарячого цинкування. Щоб ще більше сприяти високоякісному процесу гарячого цинкування, виробничий персонал заводу гарячого цинкування виготовив тимчасову арматурну клітку, щоб скульптуру можна було занурити до ванни гарячого цинкування без ризику деформації.

Час, зусилля та витрати, пов’язані зі створенням скульптури, легко збережуться для наступних поколінь завдяки гарячому цинкуванню.

Для прорахунку вартості надішліть специфікацію та креслення (ескізи) виробів на електронну пошту info@gmt.net.ua. Ми прорахуємо терміни та ціну гарячого цинкування та направимо Вам комерційну пропозицію. Для отримання консультації зв’яжіться з нами: +38 (097) 011 49 11, +38 (093) 127 49 13, +38 (093) 190 37 47.