fbpx

Цинк на дорозі: захист металевих конструкцій від корозії

♦

Опубліковано: 12 Березня 2023

При будівництві доріг та автомагістралей металеві конструкції є невід’ємною частиною інфраструктури. Вони встановлюються для підтримки мостів, тунелів, залізничних переїздів та інших будівельних об’єктів. Однак, металеві конструкції піддаються корозії, особливо в зоні підвищеної вологості та солей. Це може привести до складнощів у забезпеченні безпеки на дорозі, тому є необхідністю в застосуванні заходів щодо їх захисту від корозії. Один із таких методів – гаряче цинкування.

Гаряче цинкування – це процес, при якому на металеву поверхню наноситься шар цинку. Це дозволяє захистити метал від корозії і зберегти його естетичний вигляд. Цей метод застосовують для захисту металевих конструкцій, що встановлюються на дорогах, автошляхах та міській інфраструктурі. Його переваги полягають у тому, що він дуже ефективний і має довговічність до 50 років.

Гаряче цинкування – ефективний метод захисту металевих конструкцій від корозії. Він має широке застосування у будівництві доріг, автострад та міської інфраструктури.

Конструкції, встановлені на дорогах та автострадах, піддаються впливу шкідливих факторів, таких як вода, сіль, пил, агресивні речовини, які містяться в бензині та інших автомобільних рідинах. Ці фактори призводять до появи корозії на металевих конструкціях, що зменшує їхню міцність та тривалість служби.

Гаряче цинкування є одним з найефективніших методів захисту металевих конструкцій від корозії. Цей метод полягає в покритті металевої конструкції шаром цинку, що додає їй додаткову стійкість до корозії.

Процес гарячого цинкування полягає в покритті металевої поверхні шарами розплавленого цинку. Цинк наноситься на поверхню металевої конструкції шляхом занурення її в розплавлений цинк. Цинк та метал обмінюються іонами, що приводить до утворення стійкого шару, що захищає метал від корозії.

Гаряче цинкування має кілька переваг порівняно з іншими методами захисту металевих конструкцій від корозії. По-перше, цей метод є досить ефективним. Він захищає метал від корозії, навіть якщо конструкція знаходиться в дуже агресивному середовищі. По-друге, гаряче цинкування забезпечує довговічність захисту.

Гаряче цинкування також є популярним методом захисту металевих дорожніх конструкцій, таких як огорожі, бар’єри та інші металеві деталі. Це дозволяє зберігати їх в хорошому стані протягом багатьох років, не допускаючи появу корозії та інших пошкоджень. Оскільки ці металеві деталі зазвичай мають важливу роль у забезпеченні безпеки дорожнього руху, забезпечення їх стійкості та надійності є критично важливим завданням.

Однією з переваг гарячого цинкування є його висока ефективність в захисті металу від корозії. Захисна плівка, утворена з цинку, має дуже високу стійкість до атмосферних впливів, в тому числі до впливу води, вітру, пилу та інших факторів. Це означає, що металеві деталі, які були піддані процедурі цинкування, зберігають свій зовнішній вигляд та стійкість на довгий час.

Крім того, гаряче цинкування також може бути проведене на великих поверхнях металу. Це означає, що цей метод захисту може бути використаний для великих дорожніх конструкцій, таких як мости, в’їзні брами та інші.

Для прорахунку вартості надішліть специфікацію та креслення (ескізи) виробів на електронну пошту info@gmt.net.ua. Ми прорахуємо терміни та ціну гарячого цинкування та направимо Вам комерційну пропозицію. Для отримання консультації зв’яжіться з нами: +38 (097) 011 49 11, +38 (093) 127 49 13, +38 (093) 190 37 47.